SRF2012A-801Y
DigiKeyn tuotenumero
SRF2012A-801YTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SRF2012A-801YCT-ND - Cut Tape (CT)
SRF2012A-801YDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SRF2012A-801Y
Kuvaus
CMC 300MA 2LN 800 OHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2 Linjan yhteismuotokuristin Kiinnitys pintaan 800 Ohms @ 100 MHz 300mA DCR 880mOhm
EDA/CAD-mallit
SRF2012A-801Y -mallit
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
880mOhm
Jänniteluokitus – DC
50V
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,047" lev. (2,00mm x 1,20mm)
Korkeus (maks.)
0,055" (1,40mm)
Impedanssi taajuudella
800 Ohms @ 100 MHz
Virtaluokitus (maks.)
300mA