CLCC1V2012-801-R
DigiKeyn tuotenumero
283-CLCC1V2012-801-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-CLCC1V2012-801-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-CLCC1V2012-801-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CLCC1V2012-801-R
Kuvaus
CMC 2UH 300MA 2LN 800 OHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2 µH @ 100 kHz 2 Linjan yhteismuotokuristin Kiinnitys pintaan 800 Ohms @ 100 MHz 300mA DCR 880mOhm
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
300mA
Valmistaja
Eaton - Electronics Division
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
880mOhm
Sarja
Jänniteluokitus – DC
50V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Signaalilinja
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,047" lev. (2,00mm x 1,20mm)
Johtojen lukumäärä
2
Korkeus (maks.)
0,055" (1,40mm)
Impedanssi taajuudella
800 Ohms @ 100 MHz
Pakkaus / kotelo
Vaakasuuntainen, 4 PC-anturaa
Induktanssi taajuudella
2 µH @ 100 kHz