SMAJ26CA
DigiKeyn tuotenumero
118-SMAJ26CATR-ND - Rullattu teippi (TR)
118-SMAJ26CACT-ND - Cut Tape (CT)
118-SMAJ26CADKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMAJ26CA
Kuvaus
TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AC
Valmistajan vakio toimitusaika
29 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
42,1V Puristusliitin 9,5A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AC (SMA)
EDA/CAD-mallit
SMAJ26CA -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
9,5A
Valm.
Teho - pulssin huippu
400W
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Kiinnitys pintaan
Kaksisuuntaiset kanavat
26V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
28,9V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
42,1V