SMAJ26CA
DigiKeyn tuotenumero
18-SMAJ26CATR-ND - Rullattu teippi (TR)
18-SMAJ26CACT-ND - Cut Tape (CT)
18-SMAJ26CADKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMAJ26CA
Kuvaus
TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AC
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
42,1V Puristusliitin 9,5A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AC (SMA)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SMAJ26CA -mallit
Kategoria
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
42,1V
Valm.
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
9,5A
Sarja
Teho - pulssin huippu
400W
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Syöttöjännitteen suojaus
No
Osan tila
Aktiivinen
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Tyyppi
Zener
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
Kaksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
26V
Pakkaus / kotelo
DO-214AC, SMA
Jännite - läpilyönti (min)
28,9V