PDB181-K420K-202A2
DigiKeyn tuotenumero
118-PDB181-K420K-202A2-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PDB181-K420K-202A2
Kuvaus
POT 2K OHM 1/10W CARBON LOG
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2k Ohm 1 kytkentää Logaritminen Paneelikiinnitys Potentiometri Ei mitään 1.0 Umdrehungen Hiili 0,1W, 1/10W PC-nastat
Kategoria
Säädön tyyppi
Sivupuolen säätö
Valmistaja
Bourns Inc.
Kierto
300°
Sarja
Resistiivinen materiaali
Hiili
Pakkaustapa
Kaukalo
Terminointityyppi
PC-nastat
Osan tila
Aktiivinen
Aktuaattorityyppi
Pyälletty ja uritettu
Resistanssi (ohmia)
2k
Aktuaattorin pituus
0,787" (20,00mm)
Toleranssi
±20%
Aktuaattorin halkaisija
0,236" (6,00mm)
Teho (wattia)
0,1W, 1/10W
Holkin kierre
M7 x 0,75
Sisäänrakennettu kytkin
Ei mitään
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys
Kierrosten lukumäärä
1.0
Koko - runko
Pyöreä - 0,669" halk. (17,00mm)