MOV-14D330KTR
DigiKeyn tuotenumero
118-MOV-14D330KTR-ND - Rullattu teippi (TR)
118-MOV-14D330KTRCT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MOV-14D330KTR
Kuvaus
VARISTOR 33V 1KA DISC 14MM
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
33 V 1 kA Varistori 1 Piiriä Läpivientiaukko Kiekko 14mm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MOV-14D330KTR -mallit
Kategoria
Virta - piikki
1 kA
Valmistaja
Bourns Inc.
Energia
7,5J
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Piirien lukumäärä
1
Osan tila
Aktiivinen
Kapasitanssi taajuudella
6100 pF @ 1 kHz
Maksimi AC-jännite
20 V
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Maksimi DC-jännite
26 V
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Varistorin jännite (min.)
30 V
Pakkaus / kotelo
Kiekko 14mm
Varistorin jännite (tyyp.)
33 V
Päätuotenumero
Varistorin jännite (maks.)
36 V