ERZ-V14D330
DigiKeyn tuotenumero
P7309-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ERZ-V14D330
Kuvaus
VARISTOR 33V 2KA DISC 15.5MM
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
33 V 2 kA Varistori 1 Piiriä Läpivientiaukko Disc 15,5mm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ERZ-V14D330 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Varistorin jännite (maks.)
36 V
Virta - piikki
2 kA
Sarja
Energia
9,5J
Kapasitanssi taajuudella
12200 pF @ 1 kHz
Maksimi AC-jännite
20 V
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Maksimi DC-jännite
26 V
Varistorin jännite (min.)
30 V
Pakkaus / kotelo
Disc 15,5mm
Varistorin jännite (tyyp.)
33 V