MH1608-600T
DigiKeyn tuotenumero
118-MH1608-600TTR-ND - Rullattu teippi (TR)
118-MH1608-600TCT-ND - Cut Tape (CT)
118-MH1608-600TDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MH1608-600T
Kuvaus
FERRITE BEAD 60 OHM 0603 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
60 Ohms @ 100 MHz 1 Teho, Signaalilinja Ferriittitukilevyt ja sirut 0603 (1608 metrinen) 3A 40mOhm
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
3A
Valmistaja
Bourns Inc.
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
40mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Teho, Signaalilinja
Korkeus (maks.)
0,039" (1,00mm)
Johtojen lukumäärä
1
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Impedanssi taajuudella
60 Ohms @ 100 MHz