MF-MSMF125-2
DigiKeyn tuotenumero
MF-MSMF125-2TR-ND - Rullattu teippi (TR)
MF-MSMF125-2CT-ND - Cut Tape (CT)
MF-MSMF125-2DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MF-MSMF125-2
Kuvaus
PTC RESET FUSE 6V 1.25A 1812
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 6V 1.25 A Ih Kiinnitys pintaan 1812 (4532 metrinen), kovera
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MF-MSMF125-2 -mallit
Kategoria
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
35 mOhms
Valmistaja
Bourns Inc.
Resistanssi - laukaisun jälkeen (R1) (maks.)
140 mOhms
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokka
Autoteollisuus
Osan tila
Vanhentunut
Hyväksyntä
AEC-Q200
Tyyppi
Polymeerinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - maksimi
6V
Pakkaus / kotelo
1812 (4532 metrinen), kovera
Virta - pito (Ih) (maks.)
1.25 A
Koko/mitat
0,179" pit. x 0,128" lev. (4,55mm x 3,24mm)
Virta - laukaisu (It)
2.5 A
Paksuus (maks.)
0,033" (0,85mm)
Virta - maks.
100 A