MF-MSMF110/16-2
DigiKeyn tuotenumero
MF-MSMF110/16-2TR-ND - Rullattu teippi (TR)
MF-MSMF110/16-2CT-ND - Cut Tape (CT)
MF-MSMF110/16-2DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MF-MSMF110/16-2
Kuvaus
PTC RESET FUSE 16V 1.1A 1812
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Polymeerinen PTC nollattavat varokkeet 16V 1.1 A Ih Kiinnitys pintaan 1812 (4532 metrinen), kovera
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MF-MSMF110/16-2 -mallit
Kategoria
Resistanssi - aluksi (Ri) (min.)
40 mOhms
210 mOhms
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Digi-Reel®
Luokka
Autoteollisuus
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Jännite - maksimi
16V
Virta - pito (Ih) (maks.)
1.1 A
Koko/mitat
0,179" pit. x 0,128" lev. (4,55mm x 3,24mm)
Virta - laukaisu (It)
2.2 A
Paksuus (maks.)
0,033" (0,85mm)
Virta - maks.
100 A