CG0603MLA-5.5ME
DigiKeyn tuotenumero
CG0603MLA-5.5METR-ND - Rullattu teippi (TR)
CG0603MLA-5.5MECT-ND - Cut Tape (CT)
CG0603MLA-5.5MEDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CG0603MLA-5.5ME
Kuvaus
VARISTOR 13V 30A 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
13 V 30 A Varistori 1 Piiriä Kiinnitys pintaan, MLCV 0603 (1608 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CG0603MLA-5.5ME -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Varistorin jännite (maks.)
18 V
Valmistaja
Bourns Inc.
Virta - piikki
30 A
Sarja
Energia
0,1J
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Piirien lukumäärä
1
Osan tila
Aktiivinen
Kapasitanssi taajuudella
270 pF @ 1 MHz
Maksimi AC-jännite
4 V
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C (TA)
Maksimi DC-jännite
5.5 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan, MLCV
Varistorin jännite (min.)
8 V
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Varistorin jännite (tyyp.)
13 V