CG0603MLA-26KE
DigiKeyn tuotenumero
CG0603MLA-26KETR-ND - Rullattu teippi (TR)
CG0603MLA-26KECT-ND - Cut Tape (CT)
CG0603MLA-26KEDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CG0603MLA-26KE
Kuvaus
VARISTOR 37V 30A 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
37 V 30 A Varistori 1 Piiriä Kiinnitys pintaan, MLCV 0603 (1608 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CG0603MLA-26KE -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Varistorin jännite (maks.)
42 V
Valmistaja
Bourns Inc.
Virta - piikki
30 A
Sarja
Energia
0,1J
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Piirien lukumäärä
1
Osan tila
Aktiivinen
Kapasitanssi taajuudella
100 pF @ 1 MHz
Maksimi AC-jännite
20 V
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C (TA)
Maksimi DC-jännite
26 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan, MLCV
Varistorin jännite (min.)
32 V
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Varistorin jännite (tyyp.)
37 V