CG0603MLA-18KE
DigiKeyn tuotenumero
CG0603MLA-18KETR-ND - Rullattu teippi (TR)
CG0603MLA-18KECT-ND - Cut Tape (CT)
CG0603MLA-18KEDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CG0603MLA-18KE
Kuvaus
VARISTOR 28V 30A 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
28 V 30 A Varistori 1 Piiriä Kiinnitys pintaan, MLCV 0603 (1608 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CG0603MLA-18KE -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Varistorin jännite (maks.)
33 V
Valmistaja
Bourns Inc.
Virta - piikki
30 A
Sarja
Energia
0,1J
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Piirien lukumäärä
1
Osan tila
Aktiivinen
Kapasitanssi taajuudella
130 pF @ 1 MHz
Maksimi AC-jännite
14 V
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C (TA)
Maksimi DC-jännite
18 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan, MLCV
Varistorin jännite (min.)
23 V
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Varistorin jännite (tyyp.)
28 V