CDSOD323-T24C on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Bourns Inc.
Varastossa: 20 927
Tekniset tiedot
Suora
Bourns Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Diotec Semiconductor
Samankaltainen
STMicroelectronics
Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
Littelfuse Inc.
Varastossa: 17
Semtech Corporation
Littelfuse Inc.
56V (tyyp.) Puristusliitin 6A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan SOD-323
CDSOD323-T24C
DigiKeyn tuotenumero
CDSOD323-T24CTR-ND - Rullattu teippi (TR)
CDSOD323-T24CCT-ND - Cut Tape (CT)
CDSOD323-T24CDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CDSOD323-T24C
Kuvaus
TVS DIODE 24VWM 56VC SOD323
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
CDSOD323-T24C -mallit
Kategoria
Teho - pulssin huippu
350W
Valm.
Syöttöjännitteen suojaus
No
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Osan tila
Aktiivinen
Kapasitanssi taajuudella
3pF @ 1MHz
Tyyppi
Zener
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Kaksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
24V
Pakkaus / kotelo
SC-76, SOD-323
Jännite - läpilyönti (min)
26,7V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
56V (tyyp.)
Päätuotenumero
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
6A (8/20µs)