CD214A-R12000R
DigiKeyn tuotenumero
118-CD214A-R12000RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
118-CD214A-R12000RCT-ND - Cut Tape (CT)
118-CD214A-R12000RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CD214A-R12000R
Kuvaus
DIODE STANDARD 2000V 1A DO214AC
Valmistajan vakio toimitusaika
33 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 2000 V 1A Kiinnitys pintaan DO-214AC (SMA)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CD214A-R12000R -mallit
Kategoria
Nopeus
Standardielpyminen >500ns, > 200mA (Io)
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
50 µA @ 2000 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kapasitanssi @ Vr, F
12pF @ 4V, 1MHz
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Teknologia
Pakkaus / kotelo
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
2000 V
Valmistajan laitepakkaus
DO-214AC (SMA)
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
1A
Toimintalämpötila - liitos
-65°C – 175°C
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
2 V @ 1 A