GSFR2500J
DigiKeyn tuotenumero
4786-GSFR2500JTR-ND - Rullattu teippi (TR)
4786-GSFR2500JCT-ND - Cut Tape (CT)
4786-GSFR2500JDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GSFR2500J
Kuvaus
DIODE STD 2500V 500MA DO214AC
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 2500 V 500mA Kiinnitys pintaan DO-214AC (SMA)
Kategoria
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Valm.
Käänteinen elpymisaika (trr)
500 ns
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
5 µA @ 2500 V
Osan tila
Aktiivinen
Kapasitanssi @ Vr, F
30pF @ 4V, 1MHz
Teknologia
Asennustyyppi
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
2500 V
Pakkaus / kotelo
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
500mA
Valmistajan laitepakkaus
DO-214AC (SMA)
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
2.5 V @ 500 mA
Toimintalämpötila - liitos
-65°C – 150°C