5.0SMDJ150A
DigiKeyn tuotenumero
118-5.0SMDJ150ATR-ND - Rullattu teippi (TR)
118-5.0SMDJ150ACT-ND - Cut Tape (CT)
118-5.0SMDJ150ADKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
5.0SMDJ150A
Kuvaus
TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AB
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
243V Puristusliitin 20,6A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AB (SMC)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
5.0SMDJ150A -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
20,6A
Valm.
Teho - pulssin huippu
5000W (5kW)
Sarja
Syöttöjännitteen suojaus
No
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Telekommunikaatio
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Tyyppi
Zener
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Yksisuuntaiset kanavat
1
Pakkaus / kotelo
DO-214AB, SMC
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
150V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
167V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
243V