4610X-101-471LF
DigiKeyn tuotenumero
4610X-1-471LF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
4610X-101-471LF
Kuvaus
RES ARRAY 9 RES 470 OHM 10SIP
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
470 Ohm ±2% 200mW Teho per elementti Väylässä 9 tusverkot vastusryhmät ±100ppm/°C 10-SIP
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
4610X-101-471LF -mallit
Kategoria
Teho elementtiä kohden
200mW
Valmistaja
Bourns Inc.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
10-SIP
Piirin tyyppi
Väylässä
Valmistajan laitepakkaus
10-SIP
Resistanssi (ohmia)
470
Koko/mitat
0,998" pit. x 0,098" lev. (25,35mm x 2,49mm)
Toleranssi
±2%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,200" (5,08mm)