4310R-101-471LF
DigiKeyn tuotenumero
4310R-1-471LF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
4310R-101-471LF
Kuvaus
RES ARRAY 9 RES 470 OHM 10SIP
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
470 Ohm ±2% 200mW Teho per elementti Väylässä 9 tusverkot vastusryhmät ±100ppm/°C 10-SIP
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
4310R-101-471LF -mallit
Kategoria
Nastojen lukumäärä
10
Valmistaja
Bourns Inc.
Teho elementtiä kohden
200mW
Sarja
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Pakkaustapa
Putki
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Piirin tyyppi
Väylässä
Pakkaus / kotelo
10-SIP
Resistanssi (ohmia)
470
Valmistajan laitepakkaus
10-SIP
Toleranssi
±2%
Koko/mitat
0,984" pit. x 0,085" lev. (24,99mm x 2,16mm)
Vastusten lukumäärä
9
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,195" (4,95mm)
Vastussuhteen siirtymä
50ppm/°C