3362W-1-501LF
DigiKeyn tuotenumero
3362W-501LF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
3362W-1-501LF
Kuvaus
TRIMMER 500 OHM 0.5W PC PIN SIDE
Tarkka kuvaus
500 Ohms 0,5W, 1/2W PC-nastat Läpivientiaukko Trimmeripotentiometri Cermet 1.0 Kierros Sivupuolen säätö
EDA/CAD-mallit
3362W-1-501LF -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Säädön tyyppi
Sivupuolen säätö
Resistanssi
500 Ohms
Teho (wattia)
0,5W, 1/2W
Koko/mitat
Suorakulmainen - 0,275" x 0,260" pinta (6,99mm x 6,60mm)
Toleranssi
±10%