HHSE630ELL101MJC5S
DigiKeyn tuotenumero
565-HHSE630ELL101MJC5S-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HHSE630ELL101MJC5S
Kuvaus
CAP ALUM HYBRID 100UF 20% 63V TH
Valmistajan vakio toimitusaika
40 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 µF 63 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki 20mOhm 4000 tuntia @ 135°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
HHSE630ELL101MJC5S -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 135°C
Valmistaja
Chemi-Con
Luokitukset
AEC-Q200
Sarja
Sovellukset
Autoteollisuus
Pakkaustapa
Irtotavara
Rippelivirta matalalla taajuudella
340 mA @ 120 Hz
Osan tila
Aktiivinen
Rippelivirta korkealla taajuudella
3.4 A @ 100 kHz
Tyyppi
Hybridi
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Kapasitanssi
100 µF
Koko/mitat
0,394" halk. (10,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,551" (14,00mm)
Jännite – nimellinen
63 V
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
20mOhm
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
Käyttöikä lämpötilassa
4000 tuntia @ 135°C