3296W-1-502RLF
DigiKeyn tuotenumero
118-3296W-1-502RLFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
118-3296W-1-502RLFCT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
3296W-1-502RLF
Kuvaus
TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN TOP
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
5 kOhms 0,5W, 1/2W PC-nastat Läpivientiaukko Trimmeripotentiometri Cermet 25.0 Kierros Yläpuolelta säädettävä
EDA/CAD-mallit
3296W-1-502RLF -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Resistanssi
5 kOhms
Teho (wattia)
0,5W, 1/2W
Koko/mitat
Suorakulmainen - 0,375" x 0,190" pinta (9,53mm x 4,83mm)
Toleranssi
±10%