3223W-1-503E
DigiKeyn tuotenumero
3223W-1-503ETR-ND - Rullattu teippi (TR)
3223W-1-503ECT-ND - Cut Tape (CT)
3223W-1-503EDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
3223W-1-503E
Kuvaus
TRIMMER 50KOHM 0.125W J LEAD TOP
Tarkka kuvaus
50 kOhms 0,125W, 1/8W J-johto Kiinnitys pintaan Trimmeripotentiometri Cermet 11.0 Kierros Yläpuolelta säädettävä
EDA/CAD-mallit
3223W-1-503E -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Resistanssi
50 kOhms
Teho (wattia)
0,125W, 1/8W
Koko/mitat
Suorakulmainen - 0,154" x 0,125" pinta (3,90mm x 3,18mm)
Toleranssi
±20%