3223W-1-502E
DigiKeyn tuotenumero
3223W-1-502ETR-ND - Rullattu teippi (TR)
3223W-1-502ECT-ND - Cut Tape (CT)
3223W-1-502EDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
3223W-1-502E
Kuvaus
TRIMMER 5K OHM 0.125W J LEAD TOP
Tarkka kuvaus
5 kOhms 0,125W, 1/8W J-johto Kiinnitys pintaan Trimmeripotentiometri Cermet 11.0 Kierros Yläpuolelta säädettävä
EDA/CAD-mallit
3223W-1-502E -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Resistanssi
5 kOhms
Teho (wattia)
0,125W, 1/8W
Koko/mitat
Suorakulmainen - 0,154" x 0,125" pinta (3,90mm x 3,18mm)
Toleranssi
±20%