3223W-1-102E
DigiKeyn tuotenumero
3223W-1-102ETR-ND - Rullattu teippi (TR)
3223W-1-102ECT-ND - Cut Tape (CT)
3223W-1-102EDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
3223W-1-102E
Kuvaus
TRIMMER 1K OHM 0.125W J LEAD TOP
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 kOhms 0,125W, 1/8W J-johto Kiinnitys pintaan Trimmeripotentiometri Cermet 11.0 Kierros Yläpuolelta säädettävä
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
3223W-1-102E -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Valmistaja
Bourns Inc.
Kierrosten lukumäärä
11.0
Sarja
Säädön tyyppi
Yläpuolelta säädettävä
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Resistiivinen materiaali
Cermet
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Resistanssi
1 kOhms
Terminointityyppi
J-johto
Teho (wattia)
0,125W, 1/8W
Koko/mitat
Suorakulmainen - 0,154" x 0,125" pinta (3,90mm x 3,18mm)
Toleranssi
±20%