SWM6-12-NH-P5
DigiKeyn tuotenumero
179-SWM6-12-NH-P5-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SWM6-12-NH-P5
Kuvaus
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12V 6 W AC/DC Ulkoinen Seinäkiinnike (luokka II) Sovitin Kiinteä terä Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SWM6-12-NH-P5 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Virrankulutus ilman kuormaa
100mW (maks.)
Valmistaja
Bel Power Solutions
Polarisaatio
Positiivinen keskitaajuus
Sarja
Sovellukset
Lääketieteellinen
Pakkaustapa
Kotelo
Tehokkuus
Taso VI
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
0°C – 40°C
Käyttöalue
Pohjois-Amerikka
Lähtöliitin
Pyöreä liitin, 2,1mm sisähalk. x 5,5mm ulkohalk. x 9,5mm
Malli
Seinäkiinnike (luokka II)
Johdon pituus
59" (1,50m)
Tulon tyyppi
Kiinteä terä
Tuloliitin
NEMA 1-15P
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Koko/mitat
2,17" pit. x 0,98" lev. x 1,44" kork. (55,0mm x 25,0mm x 36,7mm)
Lähtöjännite
12V
Hyväksyjä
CB Scheme, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, UL
Virta - lähtö (maks.)
500mA
Vakionumero
C22,2 No. 60601-1; 55011 luokka B; 55024; 55032 luokka B; 60601-1; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3
Teho (wattia)
6 W