SWI6D-12-N-P5
DigiKeyn tuotenumero
179-SWI6D-12-N-P5-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SWI6D-12-N-P5
Kuvaus
AC-DC, 12 VDC, 0.50 A, SW, WALL-
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12V 6 W AC/DC Ulkoinen Seinäkiinnike (luokka II) Sovitin Kiinteä terä Tulo
EDA/CAD-mallit
SWI6D-12-N-P5 -mallit
Kategoria
Virrankulutus ilman kuormaa
100mW (maks.)
Tehokkuus
Taso VI
Toimintalämpötila
0°C – 50°C
Käyttöalue
Pohjois-Amerikka
Lähtöliitin
Pyöreä liitin, 2,1mm sisähalk. x 5,5mm ulkohalk. x 9,5mm
Malli
Seinäkiinnike (luokka II)
Johdon pituus
59" (1,50m)
Tuloliitin
NEMA 1-15P
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Koko/mitat
2,17" pit. x 0,95" lev. x 1,40" kork. (55,1mm x 24,1mm x 35,5mm)
Lähtöjännite
12V
Hyväksyjä
CE, cULus, FCC
Virta - lähtö (maks.)
500mA
Vakionumero
Teho (wattia)
6 W