PEAW6NA-12-B1
DigiKeyn tuotenumero
3989-PEAW6NA-12-B1-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PEAW6NA-12-B1
Kuvaus
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12V 6 W AC/DC Ulkoinen Seinäkiinnike (luokka II) Sovitin Kiinteä terä Tulo
Kategoria
Virrankulutus ilman kuormaa
100mW
Valmistaja
TT Electronics/Power Partners Inc.
Polarisaatio
Positiivinen keskitaajuus
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Pussi
Tehokkuus
Taso VI
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
0°C – 60°C
Käyttöalue
Pohjois-Amerikka
Lähtöliitin
Pyöreä liitin, 2,1mm sisähalk. x 5,5mm ulkohalk. x 9,5mm
Malli
Seinäkiinnike (luokka II)
Johdon pituus
70,9" (1,80m)
Tulon tyyppi
Kiinteä terä
Tuloliitin
NEMA 1-15P
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Koko/mitat
2,12" pit. x 1,61" lev. x 0,94" kork. (53,8mm x 40,9mm x 23,9mm)
Lähtöjännite
12V
Hyväksyjä
CB, CE, cULus, FCC, LPS, TUV
Virta - lähtö (maks.)
500mA
Vakionumero
Teho (wattia)
6 W