SDM36-24-UCM-P5 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Bel Power Solutions
Varastossa: 1 072
Tekniset tiedot
24V 36 W AC/DC Ulkoinen Työpöytä (luokka I) Sovitin Johto Tulo
CUI IEC 62368-1 Adapters | Digi-Key Daily
SDM36-24-UCM-P5
DigiKeyn tuotenumero
SDM36-24-UCM-P5-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SDM36-24-UCM-P5
Kuvaus
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 36W
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
SDM36-24-UCM-P5 -mallit
Toimintalämpötila
0°C – 40°C
Lähtöliitin
Pyöreä liitin, 2,1mm sisähalk. x 5,5mm ulkohalk. x 9,5mm
Käyttöalue
Pohjois-Amerikka
Johdon pituus
59" (1,50m)
Malli
Työpöytä (luokka I)
Tuloliitin
IEC 320-C14
Koko/mitat
3,94" pit. x 1,97" lev. x 1,30" kork. (100,0mm x 50,0mm x 33,0mm)
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Lähtöjännite
24V
Virta - lähtö (maks.)
1,5A
Paino
0,375 lb (170,1 g)
Teho (wattia)
36 W
Päätuotenumero
Virrankulutus ilman kuormaa
100mW (maks.)