SDM36-12-UD2-P5 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Bel Power Solutions
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Bel Power Solutions
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
12V 36 W AC/DC Ulkoinen Työpöytä (luokka II) Sovitin Johto Tulo
CUI IEC 62368-1 Adapters | Digi-Key Daily
SDM36-12-UD2-P5
DigiKeyn tuotenumero
SDM36-12-UD2-P5-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SDM36-12-UD2-P5
Kuvaus
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 36W
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
SDM36-12-UD2-P5 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Polarisaatio
Positiivinen keskitaajuus
Valmistaja
Sovellukset
ITE (kaupallinen), Lääketieteellinen
Sarja
Tehokkuus
Taso VI
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
0°C – 40°C
Osan tila
Aktiivinen
Lähtöliitin
Pyöreä liitin, 2,1mm sisähalk. x 5,5mm ulkohalk. x 9,5mm
Käyttöalue
Eurooppa
Johdon pituus
59" (1,50m)
Malli
Työpöytä (luokka II)
Tuloliitin
IEC 320-C8
Tulon tyyppi
Johto
Koko/mitat
3,90" pit. x 1,97" lev. x 1,30" kork. (99,0mm x 50,0mm x 33,0mm)
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Hyväksyjä
CB Scheme, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, UL
Lähtöjännite
12V
Vakionumero
C22,2 No. 60601-1; 55011 luokka B; 60601-1; 61000-3-2; 61000-3-3
Virta - lähtö (maks.)
3A
Paino
0,463 lb (210,01 g)
Teho (wattia)
36 W
Päätuotenumero
Virrankulutus ilman kuormaa
100mW (maks.)