ATM0430D44
DigiKeyn tuotenumero
2470-ATM0430D44-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ATM0430D44
Kuvaus
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Näyttömoduulit - LCD graafinen Transmissiivinen Punainen, Vihreä, Sininen (RGB) TFT - väri, IPS (In-Plane Switching) Rinnakkaisväylä, 24-bittinen (RGB) 4,3" (109,22mm) 800 x 480
Kategoria
Taustavalo
LED
Valmistaja
AZ Displays
Pikselit
800 x 480
Pakkaustapa
Kotelo
Rajapinta
Rinnakkaisväylä, 24-bittinen (RGB)
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Grafiikan väri
Punainen, Vihreä, Sininen (RGB)
Näytön tyyppi
TFT - väri, IPS (In-Plane Switching)
Taustaväri
Valkoinen
Näyttötila
Transmissiivinen
Pisteen koko
0,12mm lev. x 0,11mm kork.
Näytön diagonaalinen koko
4,3" (109,22mm)
Pisteiden väli
0,04mm lev. x 0,11mm kork.
Katselualue
95,04mm lev. x 53,86mm kork.