RF2-153-T-02-50-G
DigiKeyn tuotenumero
2057-RF2-153-T-02-50-G-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RF2-153-T-02-50-G
Kuvaus
CRIMP SMA ELBOW PLUG FOR RG174 C
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
SMA Liitin Pistotulppa, Urosnasta 50Ohm Vapaasti riippuva (linja), Suorakulma Puristin
Kategoria
Kiinnitystyyppi
Kierteitetty
Valm.
Taajuus - maks.
6 GHz
Sarja
Porttien lukumäärä
1
Pakkaustapa
Pussi
Kotelon väri
Valkoinen
Osan tila
Aktiivinen
Keskijohtimen materiaali
Messinki
Liittimen malli
Rungon materiaali
Messinki
Liittimen tyyppi
Pistotulppa, Urosnasta
Rungon pintakäsittely
Kulta
Kontaktin terminointi
Puristin
Keskijohtimen pinnoite
Kulta
Suojuksen terminointi
Puristin
Dielektrinen materiaali
Polytetrafluorieteeni (PTFE)
Impedanssi
50Ohm
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja), Suorakulma
Jänniteluokitus
500 V