ADF15A-KG-TASB5
ADF15A-KG-TASB5
ADF15A-KG-TASB5
DigiKeyn tuotenumero
AE10930-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ADF15A-KG-TASB5
Kuvaus
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
15 napainen D-Sub Vastake, Naaraspistokkeet liitin
Kategoria
Laipan ominaisuus
Liitäntäpuoli, Naaraspuolinen ruuvin pidäte (4-40)
Valm.
Terminointi
Juotostina
Pakkaustapa
Kaukalo
Kuoren materiaali, pintakäsittely
Teräs
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Liittimen malli
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Liittimen tyyppi
Vastake, Naaraspistokkeet
Virtaluokitus (ampeeria)
1A
Napojen lukumäärä
Takaosan väli
0,590" (14,99mm)
Rivien lukumäärä
2
Ominaisuudet
Levyn lukitus
Asennustyyppi
Jänniteluokitus
250V