A-DSF 15LPIII/FP
A-DSF 15LPIII/FP
A-DSF 15 LPIII/FP
DigiKeyn tuotenumero
123-A-DSF15LPIII/FP-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
A-DSF 15 LPIII/FP
Kuvaus
CONN D-SUB PLUG 15POS IDC
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
15 napainen D-Sub Pistotulppa, Urosnastat liitin
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
A-DSF 15 LPIII/FP -mallit
Kategoria
Terminointi
IDC, Kuitunauhakaapeli
Valm.
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Pakkaustapa
Kaukalo
Virtaluokitus (ampeeria)
3A
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Läpisyöttö, Vedonpoistaja
Liittimen malli
Jänniteluokitus
250V
Liittimen tyyppi
Pistotulppa, Urosnastat
Väri
Musta
Napojen lukumäärä
Dielektrinen materiaali
Polybutyleenitereftalaatti (PBT), Lasitäytteinen
Rivien lukumäärä
2
Johdon paksuus
26-28 AWG
Asennustyyppi
Kontaktin materiaali
Kupariseos
Kuoren koko, liitinasettelu
2 (DA, A)
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C