LT1763CDE-3.3#PBF
DigiKeyn tuotenumero
505-LT1763CDE-3.3#PBF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LT1763CDE-3.3#PBF
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 500MA 12-DFN
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 500mA 12-DFN (4x3)
EDA/CAD-mallit
LT1763CDE-3.3#PBF -mallit
PSRR
65dB (120Hz)
Pakkaustapa
Putki
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Pakkaus / kotelo
12-WFDFN avoin juotoskohta
Tulojännite (maks.)
20V
Valmistajan laitepakkaus
12-DFN (4x3)
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Päätuotenumero
Jännitehäviö (maks.)
0,45V @ 500mA