ADUM5000ARWZ-RL
DigiKeyn tuotenumero
ADUM5000ARWZ-RLTR-ND - Rullattu teippi (TR)
ADUM5000ARWZ-RLCT-ND - Cut Tape (CT)
ADUM5000ARWZ-RLDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ADUM5000ARWZ-RL
Kuvaus
DC DC CONVERTER 3.3V 5V 500MW
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 3,3V, 5V 100mA, 100mA 2,7V - 5,5V Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ADUM5000ARWZ-RL -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
500 mW
Valm.
Jännite - erotus
2.5 kV
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ominaisuudet
OCP, OTP, UVLO
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Tyyppi
Eristetty moduuli
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Lähtöjen lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
16-SOIC (0,295", 7,50mm leveys)
Tulojännite (min.)
2,7V
Koko/mitat
0,41" pit. x 0,30" lev. x 0,10" kork. (10,5mm x 7,6mm x 2,7mm)
Tulojännite (maks.)
5,5V
Valmistajan laitepakkaus
16-SOIC
Jännite - lähtö 1
Päätuotenumero
Virta - lähtö (maks.)
100mA, 100mA