ADPL42005ACPZ-R7
DigiKeyn tuotenumero
505-ADPL42005ACPZ-R7TR-ND - Rullattu teippi (TR)
505-ADPL42005ACPZ-R7CT-ND - Cut Tape (CT)
505-ADPL42005ACPZ-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ADPL42005ACPZ-R7
Kuvaus
500MA HV LDO
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Säädettävä 1 Lähtö 500mA 8-LFCSP-WD (3x3)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ADPL42005ACPZ-R7 -mallit
Kategoria
Lähtövirta
Valm.
Virta - lepovirta (Iq)
900 µA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virta - syöttö (maks.)
1.6 mA
Osan tila
Aktiivinen
PSRR
60dB – 50dB (10kHz – 100kHz)
Lähdön konfiguraatio
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto, Virta OK
Lähdön tyyppi
Suojausominaisuudet
Over Current, Over Temperature, Reverse Current, Short Circuit
Regulaattorien lukumäärä
1
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TJ)
Tulojännite (maks.)
20V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
1,22V
Pakkaus / kotelo
8-WFDFN avoin juotoskohta, CSP
Jännite - lähtö (maks.)
Valmistajan laitepakkaus
8-LFCSP-WD (3x3)
Jännitehäviö (maks.)
0,6V @ 500mA