ADPL42005ACPZ-5.0-R7
DigiKeyn tuotenumero
505-ADPL42005ACPZ-5.0-R7TR-ND - Rullattu teippi (TR)
505-ADPL42005ACPZ-5.0-R7CT-ND - Cut Tape (CT)
505-ADPL42005ACPZ-5.0-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ADPL42005ACPZ-5.0-R7
Kuvaus
500MA HV LDO 5.0V
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 500mA 8-LFCSP-WD (3x3)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ADPL42005ACPZ-5.0-R7 -mallit
Kategoria
Lähtövirta
Valm.
Virta - lepovirta (Iq)
900 µA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virta - syöttö (maks.)
1.6 mA
Osan tila
Aktiivinen
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto, Virta OK
Lähdön konfiguraatio
Suojausominaisuudet
Over Current, Over Temperature, Reverse Current, Short Circuit
Lähdön tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TJ)
Regulaattorien lukumäärä
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tulojännite (maks.)
20V
Pakkaus / kotelo
8-WFDFN avoin juotoskohta, CSP
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
5V
Valmistajan laitepakkaus
8-LFCSP-WD (3x3)
Jännitehäviö (maks.)
0,6V @ 500mA