ADP3339AKCZ-3.3-R7
DigiKeyn tuotenumero
505-ADP3339AKCZ-3.3-R7TR-ND - Rullattu teippi (TR)
505-ADP3339AKCZ-3.3-R7CT-ND - Cut Tape (CT)
505-ADP3339AKCZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ADP3339AKCZ-3.3-R7
Kuvaus
IC REG LIN 3.3V 1.5A SOT-223-3
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 1,5A SOT-223-3
EDA/CAD-mallit
ADP3339AKCZ-3.3-R7 -mallit
Kategoria
Jännitehäviö (maks.)
0,48V @ 1,5A
Virta - lepovirta (Iq)
200 µA
Virta - syöttö (maks.)
40 mA
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen
Lähdön konfiguraatio
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Pakkaus / kotelo
TO-261-4, TO-261AA
Tulojännite (maks.)
6V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-223-3
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V