TLV1117LV33DCYR
DigiKeyn tuotenumero
296-28778-2-ND - Rullattu teippi (TR)
296-28778-1-ND - Cut Tape (CT)
296-28778-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TLV1117LV33DCYR
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT-223-4
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 1A SOT-223-4
EDA/CAD-mallit
TLV1117LV33DCYR -mallit
Virta - lepovirta (Iq)
100 µA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
75dB (120Hz)
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Tulojännite (maks.)
5,5V
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Päätuotenumero
Jännitehäviö (maks.)
1,3V @ 800mA