ADP1752ACPZ-1.1-R7
DigiKeyn tuotenumero
ADP1752ACPZ-1.1-R7TR-ND - Rullattu teippi (TR)
ADP1752ACPZ-1.1-R7CT-ND - Cut Tape (CT)
ADP1752ACPZ-1.1-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ADP1752ACPZ-1.1-R7
Kuvaus
IC REG LIN 1.1V 800MA 16-LFCSP
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 800mA 16-LFCSP (4x4)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ADP1752ACPZ-1.1-R7 -mallit
Kategoria
Virta - lepovirta (Iq)
800 µA
Valm.
Virta - syöttö (maks.)
1.2 mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto, Virta OK, Pehmeä startti
Osan tila
Aktiivinen
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen, Napaisuudenvaihto
Lähdön konfiguraatio
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Lähdön tyyppi
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Regulaattorien lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
16-WQFN avoin juotoskohta, CSP
Tulojännite (maks.)
3,6V
Valmistajan laitepakkaus
16-LFCSP (4x4)
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
1,1V