ADP1720ARMZ-3.3-R7
DigiKeyn tuotenumero
505-ADP1720ARMZ-3.3-R7TR-ND - Rullattu teippi (TR)
505-ADP1720ARMZ-3.3-R7CT-ND - Cut Tape (CT)
505-ADP1720ARMZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ADP1720ARMZ-3.3-R7
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 50MA 8-MSOP
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 50mA 8-MSOP
EDA/CAD-mallit
ADP1720ARMZ-3.3-R7 -mallit
Kategoria
Virta - lepovirta (Iq)
80 µA
Valm.
Virta - syöttö (maks.)
2.115 mA
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen
Lähdön konfiguraatio
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Pakkaus / kotelo
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm leveys)
Tulojännite (maks.)
28V
Valmistajan laitepakkaus
8-MSOP
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V