ADM7150ACPZ-3.3-R2
DigiKeyn tuotenumero
505-ADM7150ACPZ-3.3-R2TR-ND - Rullattu teippi (TR)
505-ADM7150ACPZ-3.3-R2CT-ND - Cut Tape (CT)
505-ADM7150ACPZ-3.3-R2DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ADM7150ACPZ-3.3-R2
Kuvaus
IC REG LIN 3.3V 800MA 8-LFCSP-WD
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 800mA 8-LFCSP-WD (3x3)
EDA/CAD-mallit
ADM7150ACPZ-3.3-R2 -mallit
Kategoria
Virta - lepovirta (Iq)
7 mA
Valm.
Virta - syöttö (maks.)
12 mA
Digi-Reel®
PSRR
94dB – 62dB (1kHz – 1MHz)
Suojausominaisuudet
Ylikuumeneminen, Oikosulku
Lähdön tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)
Tulojännite (maks.)
16V
Pakkaus / kotelo
8-WFDFN avoin juotoskohta, CSP
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V