ADM7150ARDZ-3.3-R7
DigiKeyn tuotenumero
505-ADM7150ARDZ-3.3-R7TR-ND - Rullattu teippi (TR)
505-ADM7150ARDZ-3.3-R7CT-ND - Cut Tape (CT)
505-ADM7150ARDZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ADM7150ARDZ-3.3-R7
Kuvaus
IC REG LIN 3.3V 800MA 8-SOIC-EP
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 800mA 8-SOIC-EP
EDA/CAD-mallit
ADM7150ARDZ-3.3-R7 -mallit
Kategoria
Virta - lepovirta (Iq)
7 mA
Valm.
Virta - syöttö (maks.)
12 mA
Digi-Reel®
PSRR
94dB – 62dB (1kHz – 1MHz)
Suojausominaisuudet
Ylikuumeneminen, Oikosulku
Lähdön tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Tulojännite (maks.)
16V
Pakkaus / kotelo
8-SOIC (0,154", 3,90mm leveys) avoin juotoskohta
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V