AD9680BCPZ-1250
DigiKeyn tuotenumero
AD9680BCPZ-1250-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AD9680BCPZ-1250
Kuvaus
IC ADC 14BIT 64-LFCSP
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
14 bittiä analogi-digitaalimuunnin 2 Tulo 2 Putkisto 64-LFCSP (9x9)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
AD9680BCPZ-1250 -mallit
Kategoria
A/D-muuntimien lukumäärä
2
Valmistaja
Analog Devices Inc.
Arkkitehtuuri
Putkisto
Pakkaustapa
Kaukalo
Referenssityyppi
Ulkoinen, Sisäinen
Osan tila
Aktiivinen
Jännite - syöttö, analoginen
1,25V, 2,5V
Bittien lukumäärä
14
Jännite - syöttö, digitaalinen
1,22V – 1,28V
Näytteenottonopeus (sekunnissa)
1,25G
Ominaisuudet
Samanaikainen näytteenotto
Tulojen lukumäärä
2
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C