LW Y1SG-BFOO-GKJM-1-20-R18
DigiKeyn tuotenumero
475-LWY1SG-BFOO-GKJM-1-20-R18TR-ND - Rullattu teippi (TR)
475-LWY1SG-BFOO-GKJM-1-20-R18CT-ND - Cut Tape (CT)
475-LWY1SG-BFOO-GKJM-1-20-R18DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LW Y1SG-BFOO-GKJM-1-20-R18
Kuvaus
LED WHITE DIFFUSED 2SMD R/A
Tarkka kuvaus
Valkoinen 8200K LED-ilmaisu - erilliskomponentit 3,3V 2-SMD, J-johdin
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
3,3V
Valm.
Virta - testi
20mA
Linssin väri
Keltainen
Koko/mitat
2,80mm pit. x 1,20mm lev.
Linssin läpinäkyvyys
Hajautettu
Korkeus (maks.)
0,90mm