LB Y1SG-T1U2-35-1-20-R18-Z
DigiKeyn tuotenumero
475-LBY1SG-T1U2-35-1-20-R18-ZTR-ND - Rullattu teippi (TR)
475-LBY1SG-T1U2-35-1-20-R18-ZCT-ND - Cut Tape (CT)
475-LBY1SG-T1U2-35-1-20-R18-ZDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LB Y1SG-T1U2-35-1-20-R18-Z
Kuvaus
LED BLUE CLEAR SMD R/A
Tarkka kuvaus
Sininen 470nm LED-ilmaisu - erilliskomponentit 2,85V 2-SMD, J-johdin
Kategoria
Linssin malli
Epäsäännöllinen
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
2,85V
Sarja
Virta - testi
20mA
Linssin väri
Väritön
Valmistajan laitepakkaus
Linssin läpinäkyvyys
Kirkas
Koko/mitat
2,45mm pit. x 1,20mm lev.
Millikandelaluokitus
Korkeus (maks.)
0,90mm