LW Y1SG-BFOO-EKFM-1-20-R18-Z
DigiKeyn tuotenumero
475-LWY1SG-BFOO-EKFM-1-20-R18-ZTR-ND - Rullattu teippi (TR)
475-LWY1SG-BFOO-EKFM-1-20-R18-ZCT-ND - Cut Tape (CT)
475-LWY1SG-BFOO-EKFM-1-20-R18-ZDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LW Y1SG-BFOO-EKFM-1-20-R18-Z
Kuvaus
LED WHITE DIFFUSED 2SMD R/A
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Valkoinen 8200K LED-ilmaisu - erilliskomponentit 3,3V 2-SMD, J-johdin
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
3,3V
Valm.
Virta - testi
20mA
Sarja
Katselukulma
120°
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Aallonpituus - vallitseva
Väri
Pakkaus / kotelo
2-SMD, J-johdin
Konfiguraatio
Standardi
Valmistajan laitepakkaus
Linssin väri
Keltainen
Koko/mitat
2,80mm pit. x 1,20mm lev.
Linssin läpinäkyvyys
Hajautettu
Korkeus (maks.)
0,90mm