DCP37S065TLF on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Amphenol CS (Commercial Products)
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
37 napainen D-Sub Vastake, Naaraspistokkeet liitin
DCP37S065TLF
DigiKeyn tuotenumero
DCP37S065TLF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DCP37S065TLF
Kuvaus
CONN D-SUB RCPT 37POS SOLDER CUP
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
DCP37S065TLF -mallit
Kategoria
Laipan ominaisuus
Kotelo/kuori (kierteetön)
Valm.
Terminointi
Juotoskuppi
Sarja
Kuoren materiaali, pintakäsittely
Teräs, Tinapinnoite
Pakkaustapa
Kaukalo
Kontaktin pintakäsittely
Kulta, GXT™
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
30,0µin (0,76µm)
Liittimen malli
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Liittimen tyyppi
Vastake, Naaraspistokkeet
Virtaluokitus (ampeeria)
7,5A per kosketin
Napojen lukumäärä
Jänniteluokitus
1000V
Rivien lukumäärä
2
Dielektrinen materiaali
Kestomuovi
Asennustyyppi
Kontaktin materiaali
Kupariseos
Kuoren koko, liitinasettelu
4 (DC, C)
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C