L177DCF37S on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
NorComp Inc.
Varastossa: 15
Tekniset tiedot
Samankaltainen
NorComp Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Varastossa: 0
Tuotteen L177DCF37S kuvaa ei ole saatavana
L177DCF37S
DigiKeyn tuotenumero
L177DCF37S-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
L177DCF37S
Kuvaus
CONN D-SUB RCPT 37POS SOLDER CUP
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
37 napainen D-Sub Vastake, Naaraspistokkeet liitin
Kategoria
Terminointi
Juotoskuppi
Valm.
Kuoren materiaali, pintakäsittely
Teräs, Tinapinnoite
Sarja
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Pakkaustapa
Pussi
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
15,0µin (0,38µm)
Osan tila
Aktiivinen
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Liittimen malli
Virtaluokitus (ampeeria)
7,5A
Liittimen tyyppi
Vastake, Naaraspistokkeet
Jänniteluokitus
300V
Napojen lukumäärä
Väri
Musta
Rivien lukumäärä
2
Releen koskettimet
Koneistettu
Asennustyyppi
Dielektrinen materiaali
Kestomuovi, Lasitäytteinen
Kuoren koko, liitinasettelu
4 (DC, C)
Kontaktin materiaali
Messinki
Kontaktin tyyppi
Signaali
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C